• Головна
  • Неформальна освіта для активних членів громади Токмака
Новини ОТГ
08:51, 21 січня 2020 р.

Неформальна освіта для активних членів громади Токмака

Новини ОТГ
Неформальна освіта для активних членів громади Токмака

Одним з напрямків роботи органів місцевого самоврядування та, зокрема, радника міського голови, кандидата економічних наук, Криворучко Наталі – забезпечення представників громадського сектора, депутатів міської ради, працівників структурних підрозділів виконавчого комітету, можливостями щодо відвідання безкоштовних семінарів та тренінгів з неформальної освіти, які проводяться за підтримки міжнародних донорів, проектів та програм.

На цьому тижні дві представниці міста Токмака відвідають тренінги у місті Маріуполі на тему «Залучення громади до системи раннього реагування на випадки домашнього насильства», що проводяться для активістів громадських організацій з Харківської, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Донецької областей.

Учасницями від нашого міста стали депутатка Токмацької міської ради, директора ЗОШ №4 ім. В.Н. Нерез – Вікторія Бобринок (членкиня ГО «Платформа Суспільної Взаємодії») та Елліна Ганєва, вчителька цієї ж школи, членкиня новоствореної Молодіжної ради Токмака (членкиня ГО «Платформа Суспільної Взаємодії»). Для того, щоб взяти участь у заходах, обидві пройшли відповідний конкурсний відбір. А допомогу у заповнені заявки надала радниця міського голови, кандидат економічних наук Наталя Криворучко.

Тренінги проводить Рада жінок Донеччини за підтримкиФонду Народонаселення ООН в Україні і під час них можна дізнатися про наступне:

·які ознаки вказують на домашнєнасильство,

·яка система реагування на насильство існує в громаді та державі вцілому,

·залучитися підтримкою структур, які займається допомогою постраждалим, щоб в разі потреби робитиперенаправлення тощо.

На жаль, більшість громадян ніколи не замислювались над питанням домашнього насильства, і більше того, - несвідомо толерує жорстоке поводження з дітьми як «спосіб виховання» (більше 50% дорослих в Україні так вважають) або таке саме ставлення дожінок.

Тож, кому, як не вчителям та адміністрації шкіл активно долучитися до процесів побудови системи раннього реагування на випадки домашнього насильства».

Ми впевнені в тому, що будь-яке об’єднання активних громадян може взяти участь у створенні більш безпечної громади - через інформування, захист свої активісток або підтримку тих, хто звернувся за допомогою. Кожен може зробити свій внесок в безпеку нашихгромад.

Побажаємо успіхів нашим активісткам та запрошуємо усіх охочих до співпраці у напрямку отримання актуальних та сучасних знань за допомогою неформальної освіти.

Неформальна освіта для активних членів громади Токмака, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#токмак
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...