Колосальний вибір клею для нарощування вій може спантеличити навіть досвідченого лешмейкера, не кажучи вже про майстрів-початківців. Завдяки новим розробкам асортимент різновидів постійно поповнюється і вам допоможуть кілька порад, на що звертати увагу, коли шукаєте свій улюблений клей.
Склад клею для нарощування вій
Діючий компонент клею повинен забезпечувати надійне зчеплення натуральних та штучних вій та бути безпечним як для клієнта, так і для майстра.
Професіонали індустрії краси починали з різновидів клею на основі смол та гуми (каучуку), які всім хороші, за винятком формальдегіду, що входить до складу. Сьогодні клей для нарощування вій виробляється на основі ціаноакрилату. Всі ціаноакрилатні клеї швидкої зчіпки, вони підходять для об'ємного нарощування вій.
- Ізобутилен: ізопрен - це природна основа, саме ці речовини при висиханні залишають еластичним клей.
- Полімер - до складу входить 10-15%. Він захищає клей від впливу маслянистих речовин під час носіння.
- Ціаноакрилат – основа якісного клею 80-85%. Максимум, що може статися від цього клею, є алергічна реакція, якщо людина зі слабким імунітетом або при неправильному застосуванні майстром при процедурі нарощування вій.
Нюанси роботи з матеріалом
На кожній упаковці клею для нарощування вій є інформація про оптимальні умови роботи з матеріалом. Це режим температури та вологості повітря. На останнє зверніть особливу увагу: якщо вологість у приміщенні буде вищою, полімеризація (схоплювання) прискориться, якщо нижче за рекомендовану, клей буде застигати повільно, що позначиться на якості роботи.
Визначати вологість у робочій кімнаті зручно за допомогою гігрометра, а регулювати зволожувачем або осушувачем повітря.
Швидкість зчіпки
Це вкрай важливий показник, особливо для майстрів-початківців, які не володіють поки достатньою вправністю. Тому спочатку вибирайте клей з часом зчеплення щонайменше 3-5 секунд (екстра). І лише набравшись досвіду, переходьте до складів зі швидкою зчіпкою (ультра) або миттєвою фіксацією (преміум).
Колір
Як показує практика, майстрам-початківцям краще поки використовувати склади чорного кольору, вони довше полімеризуються і з ними простіше працювати. Чорний клей для нарощування вій вимагає від майстра хороших навичок і відпрацьованої техніки.
Не бійтеся експериментувати з новими марками клею для нарощування вій, але купуйте матеріали лише у надійних постачальників.