Як виявилось, перебуванняв жорстоких умовах карантину це нелегке випробування як для громадян , так і для економіки країни. Українці та приморці в соціальних мережах часто виражають своє невдоволеннятривалістю карантинної паузи, що приводить до безгрошів’ята безробіття.
Така ж реакція у людей по всьому світу після кількох місяцівсуворого карантину.
Акції протесту проходять на околицях Парижу, Вашингтоні, Бразиліа. Найзапеклішівиступи проти карантину впроваджують французи. Особливо ситуація серед протестувальників загострилась після того, як мотоцикл одного із протестувальників врізався у двері поліцейської машини, що призвело до аварії. "Гарячі" парижани тепер підпалюють фаєри та організовують сутички з правоохоронними органами, домагаючись таким чиномсвободи пересування.
У Вашингтоні (США) близько 2,5 тисяч осіб протестують з приводу спростування звітів від місцевих губернаторів про те, що в Штатах вистачає тестів на коронавірус.
В Бразилії взагалі сам Президент країни Жаір Болсонару виступає проти введення карантинних заходів, хоча в країніна сьогодні захворіло близько 40 тис. осіб, з них 2,5 тис. померли.